Lukáš Kudrna realitní makléř z Eurorealit
Menu

Lukáš Kudrna
Zaručím Vám nadstandardní péči

O mně

Lukáš Kudrna

 

Jmenuji se Lukáš Kudrna a narodil jsem se v Praze. Již několik let žiji v západních Čechách a to konkrétně v Lázeňském městě Mariánské Lázně. V realitách se pohybuji od roku 2013 a moje působnost je převážně v okolí Tachovska a Mariánských Lázní. Kromě mé rodiny a podporující manželky je mou vášní práce, cestování, fitness a dobré jídlo.

Práce v realitách není jednoduchá a každý obchod je výzvou. Ať už jde o pronájem garsoniéry či prodej moderní novostavby. Každý obchod vyžaduje speciální a nadstandardní péči především pro klienty, tak aby všechny strany byly spokojeny.  

Začínal jsem jako makléř s nabídkou pár pronájmů. Postupem času se počet mého portfolia zvyšoval a tím i prodloužení mé ,,pracovní doby“. Vzpomínám si, že byly doby, kdy jsem začínal pracovat v 7 h ráno a končil až v 10 h večer včetně víkendu. Tento stav nemohl trvat dlouho a tím, že jsem prošel několika školeními jak obchodními, tak i manažerskými, dovedu si současné pracovní dny naplánovat již na ,,pohodu“ tak, abych všem věnoval tu nejlepší péči. Mám potřebné osvědčení o profesní kvalifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj. Jsem pracovitý a cílevědomý člověk. Můj den začíná kávou, poté jsem již v 7 hodin ve fitku a po vydatné snídani jsem k dispozici klientům od 9 h.  Večerní hodiny trávím s mojí ženou, dcerou Leontýnkou a naším havanským pejskem jménem Koko . Několikrát do roka jsme společně na dovolené. Cestování pro mě znamená nejen objevování nových míst, ale ochutnávání místní kuchyně. Nejvíce mě tak nadchly mexické a arabské dobroty.